marcin janowski logo
Marcin Janowski

Marcin Janowski

Witaj! Nazwywam się Marcin Janowski i jestem profesjonalnym fotografem komercyjnym. Moja przygoda z fotografią zaczęła się, gdy miałem zaledwie 15 lat, a od tamtej pory nieustannie doskonalę swoje umiejętności w tej dziedzinie.

Specjalizuję się w fotografii portretowej studyjnej i plenerowej jak i fotografii architektonicznej.  Pracuję na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Jestem dumnym członkiem IPPVA (Irlandzkiego Stowarzyszenia Zawodowych Fotografów i Wideografów) oraz FEP (Federacji Europejskich Zawodowych Fotografów), co świadczy o moim zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości usług moim klientom.

W moim portfolio znajdują się nie tylko współprace z międzynarodowymi korporacjami, takimi jak Stryker, Jacobs, GyProc Saint-Gobain, Blizzard Enterteinment, VMware, Linde, ale również z lokalnymi architektami, deweloperami i agencjami nieruchomości. Moje doświadczenie obejmuje także dokumentację projektów charytatywnych, takich jak Down Syndrome Cork oraz Peter McVerry Trust, który zapewnia usługi Housing First w Irlandii.

Poza pracą komercyjną, miałem również okazję uczestniczyć w tworzeniu kilku sezonów programu telewizyjnego RTÉHome of the Year” oraz “Great House Revival“.

 

Moje doświadczenie i pasja do uchwycenia piękna przestrzeni zaowocowały współpracą z wieloma prestiżowymi publikacjami oraz firmami. Moje prace były publikowane w takich miejscach jak Ireland’s Home Interiors & Living, Irish Examiner, Irish Independent, Irish Mirror, The Irish Sun, RTE, The Times, Connaught Telegraph, Cobh Edition, Evoke, Amazon i EchoLive

Marcin Janowski

Jeśli jesteś gotów podjąć nowe wyzwania i zrealizować wyjątkowy projekt fotograficzny, zachęcam do kontaktu. Współpracuję zarówno z klientami w Polsce, jak i w Irlandii, a także w innych krajach Unii Europejskiej.

ippva
fep